اخبار نالینو

جشنواره روز مادر نالینو

نالینو قرار است به ما کمک کند تا روز مادر را به شیوه‌ای تازه جشن بگیریم! شیوه ای تازه، برای اینکه روز غیر قابل تکراری بسازیم، برای سپاس از بی تکرار ترین مخلوق خدا.

اشتراک گذاری

 جشنواره روز مادر نالینو

همه روزها روز مادرند. اصلا بخاطر وجود پاکشان است که خورشید از پس کوه ها سر بر می‌آورد. اینبار اما ماجرا کمی فرق دارد. فرصتی دست داده تا فقط کمی قدردان مهربانی هایشان باشیم.

جشنواره ای متفاوت برای قدردانی از مادر؛ هدیه‌ای خواستنی و رویایی همه آن چیزی است که می‌تواند زیباترین لبخند را بر لب مادرانمان بیافریند. نالینو قرار است به ما کمک کند تا روز مادر را به شیوه‌ای تازه جشن بگیریم! شیوه ای تازه، برای اینکه روز غیر قابل تکراری بسازیم، برای سپاس از بی تکرار ترین مخلوق خدا.

نالینو اولین تولید کننده ظروف چدنی اصل بدون نیاز به روغن، به یمن این روز مقدس محصولات خود را با تخفیف 15 % و هدایای ویژه بفروش میرساند. این جشنواره از 19 الی 29 بهمن ماه ادامه دارد.

ما با شعار "تو هدیه خدا برای من، من در جست و جوی بهترین هدایا برای تو" محصولات خود را با تخفیف و هدایای ویژه به فروش میرسانیم. همچنین به پاس قدر دانی از شما هر شب 3 محصول را در تخفیف قرار میدهیم که این تخفیف 24 ساعت باقی است و در روز بعد 3 محصول جدید با تخفیف را معرفی می‌کنیم.

0 نظرات

نظری ثبت نشده است

افزودن نظر جدید

لینک کوتاه